קורס יזמות עסקית

קורס יזמות עסקית

כמה פעמים קרה שעלה לכם בראש רעיון מבריק לעסק או חברה אך הוא נשאר בגדר רעיון  כי לא היה לכם מושג איך להוציא אותו לפועל. לא היו לכם את הכלים הרעיוניים, שלא נדבר על הכלים הפרקטיים, כיצד להפוך את המחשבה, רעיון שבראש, למציאות? זו הסיבה למה אתם צריכים להירשם אל קורס יזמות עסקית.

יש הסבורים שיזמים עסקיים הם אנשים שיש להם חלומות גדולים ויכולות תפעוליים ושיווקים אשר מאפשרים להם להפוך כל רעיון למציאות. יש הסבורים שבשביל יזמות עסקית לא צריך ללמוד אלא צריך להיות בעל חזון. אומנם הרבה מהיזמים הגדולים לא למדו את התחום, חלקם אפילו סולקו מלימודים אקדמיים ולא סיימו אותם (שלא נדבר על אלה שכלל לא סיימו תיכון), אך בשביל להיות יזם עסקי כן רצוי לקחת קורס יזמות שייתן לכם את הכלים העסקיים הבסיסיים בעזרתם תוכלו להתנהל בעולם עסקי לא פשוט. הכלים גם יעזרו לכם לקבל מושג אודות הדרך שאתם הולכים לעבור עד שהרעיון שלכם יהפוך למציאות והמציאות להצלחה.

מה לומדים במסגרת קורס יזמות עסקית?

אפשר לחלק את הלימודים במסגרת קורס יזמות עסקית לכמה חלקים:

– בחלק הבסיסי לומדים כיצד את הרעיון למציאות. כיצד יוצרים יזמות מוצלחת, כיצד חושבים מחוץ לקופסא ובונים מותג מנצח.

– בחלק הבא לומדים כל מה שצריך בשביל להיות יזם מצליח. מה זה אומר להיות יזם וכיצד מצליחים בתחום. איך יוצרים קשרים, איך מגייסים כספים, כיצד בונים צוות מנצח, ועוד. הכלים שתקבלו בחלק זה יהפכו אתכם מיזמים ברעיון כללי ליזמים שמבצעים את הצעדים הראשונים שלהם בעולם היזמות.

– לאחר מכן לומדים הכל אודות שיווק. איך מפתחים מותג, כיצד בונים אתר אינטרנט, כיצד משתמשים ברשתות חברתיות, קידום מכירות ויחסי ציבור, איך מביאים את הרעיון שלכם לידיעת הכלל.

– שלב נוסף בהפיכתם ליזמים מוצלחים הוא השלב של כתיבת תכנית עסקית ארוכת טווח. הרעיון הוא שתוכלו להציג למשקיעים שאתם רציניים ושתהיה להם סיבה להשקיע במיזם שלכם. התוכנית תבוסס על ניתוח קהל היעד, חלוקת תקציב, פיתוח צוות עובדים ועוד.

– החלק האחרון יתייחס באמת לכל הרעיון של גיוס הון, כיצד פונים לקרנות הון סיכון, כיצד מגייסים משקיעים, איך מבטיחים שאתם תמיד תחזיקו במיזם שלכם ועוד. בחלק זה תקבלו גם כלים ליצירת חוזים, כללים אתיים בתחומים שונים ועוד.

כל מה שתלמדו בקורס יכלול חומר תיאורטי וחומר מעשי, ההרצאות בקורס יזמות עסקית מלוות בדוגמאות חיות ומועברות על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם.

לא רק ליזמים מבוגרים

קורס יזמות עסקית פונה לקהלים רבים, למעשה מומלץ לקחת את הקורס כבר בגיל נוער ולא לחכות עם זה עד אחרי הצבא. הסיבה היא, שככל שתלמדו מוקדם יותר את כללי היזמות הנכונה, אך תוכלו להפוך להיות יזמים מצליחים יותר מוקדם ולעבוד כעצמאים עם עסק משלכם כבר עם שחרורכם מהצבא.