קורס שיווק למנהלים בכל תחום

ניהול השיווק

שתפו את הפוסט

בעידן הנוכחי, כל אחד מאיתנו הוא איש שיווק: בעבודה, בזוגיות ובקשרים החברתיים השונים – אנו תמיד שואפים להציג את עצמנו ואת מרכולתנו על הצד הטוב ביותר. בכל הנוגע לעולם העסקים, תחום הניהול עשה קפיצת מדרגה. אם בעבר ניהול התחיל ונגמר באחריות על כוח אדם ומשימות, הרי שהיום נדבך השיווק הפך למשמעותי ביותר. בין אם מדובר במנהלים בעלי זיקה לעולם השיווקי כמו מנהלי מוצר או מותג ובין אם אלו מנהלים של חברות ועסקים קטנים ובינוניים – שיווק נכון והבנה של השוק הם מנוע לצמיחה כלכלית.

מה זה קורס שיווק למנהלים?

אם בעבר עולם השיווק התמקד בערוצים בודדים שהסתכמו בטלוויזיה, בעיתון או ברדיו, המצב כיום שונה לחלוטין. קהל היעד שלכם התבגר אל תוך המציאות הטכנולוגית והדיגיטלית החדשה, וניתן למצוא אותו בפלטפורמות שיווק שונות, חלקן טכנולוגיות מאוד אשר דורשות מיומנות. לצד זאת, בכל ענף נוספו מתחרים נוספים למרוץ, מה שהפך את עולם השיווק לעולם תחרותי מאוד. קורס שיווק למנהלים נותן מענה יישומי, ממוקד ומדויק לצרכים של מנהלים בכל התחומים ובכל הרמות, ומעניק את הכלים השיווקיים הן ברמה האישית והן ברמה הארגונית, וזאת על מנת לאפשר לכל ארגון לשווק את עצמו בצורה הנכונה בעידן הנוכחי. בין הנושאים הנלמדים בקורס שיווק למנהלים: בנייה של אסטרטגיה שיווקית, הבנת נכסיו הדיגיטליים של הארגון, היכרות עם סוגיות מתקדמות בעולם השיווק הדיגיטלי, רתימת הדאטה לשירות השיווק, מיומנויות Storytelling ועוד.

מדוע העידן החדש מחייב כל מנהל להבין בשיווק?

עובדי הארגון, ובראשם מנהלים בכל הרמות – פועלים למען האינטרס העליון של הארגון והוא עשיית רווחים. יהא זה מנהל המפעל, מנהל המוצר, מנהל המותג ואפילו מנהל מחלקת כוח-האדם שתפקידו, בין היתר, הוא לגייס את העובדים הנכונים ולשמר את כוח-האדם הטוב ביותר בחברה וזאת באמצעים שנחשבים לשיווקיים. על כן, ידע שיווקי הוא כלי שמאפשר למנהלים לסייע לארגון בצורה יעילה יותר, והופך את המנהלים לכוח גדול יותר מול האתגרים של המאה ה-21. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר במנכ"לים ובעלים של חברות קטנות ובינוניות, אשר מוצאים עצמם מתחרים בחברות גדולות מהם על אותו נתח של שוק.

מיהו קהל היעד לקורסי שיווק?

קורס שיווק למנהלים מתאים למנהלים בעלי זיקה לעולם השיווק, ובפרט לאנשי ומנהלי שיווק שרוצים הבנה טכנולוגית גבוהה, מנהלי מוצר, מנהלי מותג, מנכ"לים של חברות קטנות ובינוניות, בעלים של חברות וכן יזמים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

פוסטים נוספים

תמונה של 13 טיפים ליצירת מודעות מנצחות בגוגל
כללי

13 טיפים ליצירת מודעות מנצחות בגוגל

הגדירו מטרות ברורות: לפני שאתם יוצרים מודעות, חשוב להגדיר מטרות ברורות. מטרות אלו יכולות להיות הגדלת המודעות למותג, הגברת התנועה לאתר או הגדלת המכירות. התאימו