קורס אימון אישי

אין ספק שרבים מאיתנו במשך שנים על גבי שנים מחפשים את “הסוד להצלחה”. כולנו מחפשים אחר הסוד הקטן והכה נהדר הזה שיוביל אותנו אל החיים הטובים, אך אולי בכלל הסוד הזה טמון בנו?

אימון אישי – לחיים טובים יותר

אז כיצד זה עובד? כיצד עושים את הסוויצ’ הזה אשר מבטיח לנו חיים טובים יותר? ובכן, חשוב להבין שדבר זה לא קורה בשנייה, מדובר בתהליך ארוך, לא פשוט אך ללא שום צל של ספק – משתלם. קודם כל, במהלך קורס אימון אישי לומדים התלמידים את השלב הראשון – מי שולט במחשבות שלהם. לבני האדם יש את הכוח לחשוב מה שהם רוצים והם למעשה אחראים מה יכנס לראשם ומה לא.

החלק השני של קורס אימון אישי מתמקד בכך שרק אנחנו יכולים לשלוט במחשבות שלנו ולא שום אדם אחר. באותו הרגע שאדם יוצא מנקודת הנחה כזו כבר הרבה יותר קל לו לסנן מחשבות שמטרידות אותו ובעצם הורסות את איכות חייו. השלב השלישי הוא לדעת מה קודם למה, כלומר, מחשבה או רגש? חשוב להבין – ההרגשה היא למעשה תגובה של הגוף למחשבה שצצה בראש ולכן לתחושות שעוברות בנו קדמה קודם כל מחשבה.

השלבים המתקדמים יותר של הקורסים השונים של אימון אישי מתמקדים בשאילת שאלות על מנת לבדוק את כל אשר נאמר בשלבים הקודמים, כגון: מתי אנו מרגישים שמחים, כשקורה דבר משמח? מתי עוברת בנו מחשבה עצובה, כשאנו נחשפים למשהו עצוב?. כלומר, ההרגשה שלנו נוצרת בהתאם למחשבה. אם אנו אומרים על דבר מסוים שהוא טוב תחושתנו תהיה טובה או ההפך. הסיפור שאנו מספרים לעצמנו ייתן את הטון להרגשה שתעבור בנו – שמחה או עצובה, צורמת או נעימה.

קורס אימון אישי

חיים טובים יותר – זה תלוי בנו

אז נכון, אין זה פשוט להתחיל לשנות עכשיו את כל ההרגלים שאנו חיים עמם שנים על גבי שנים, אך אין זה אומר שזה בלתי אפשרי. אם אנו נוטים להכניס לעצמנו מחשבות דיכאוניות לראש ודבר זה פוגם לנו באיכות חיינו –ניתן לשנות זאת. אם אנו נוטים להכשיל את עצמנו מראש טרם בכלל ניסנו – ניתן לשנות זאת. על ידי אימון אישי אנו יכולים להבטיח לעצמנו שינוי בתפישת חשיבה וחיים שקטים והרבה יותר טובים מבעבר.

סקר שוק

החלטת שהגיעו מים עד נפש? אתה רוצה חיים יותר טובים בשביל הנפש שלך? מזל טוב! אם בחרת בחיים מאושרים והרבה יותר רגועים מבעבר כבר אתה יכול להרגיש רגיעה מסוימת וכעת, על מנת שלא תעבור אימון אישי על ידי אנשים לא מקצועיים בסכומים גבוהים, אתה מוכרח לערוך סקר שוק.

בסקר השוק הינך צריך לברר באילו מקומות ניתן לעבור אימון אישי, האם ניתן לעבור את האימון אחד על אחד או בקבוצות (הכול תלוי בהעדפה שלך), כמה פגישות יש לאימון האישי, אילו סוגי אימונים יש ואילו סוג הכי מדבר אלייך ומהו הסכום שמבקשים ממך. מומלץ מאוד להיכנס לאינטרנט ולבדוק אודות המדריכים וזה על מנת לקבל המלצות ולעיתים גם הזהרות מפני חברה או מדריך כזה או אחר. כמו כן, לאחר קבלת הצעת המחיר יש לערוך השוואת מחירים.