קורס שיווק דיגיטלי

בשנת 2020 שיווק דיגיטלי הוא כבר לא רשות או משהו שחלקנו עושים, הוא כבר הפך לחובה של ממש לכל נותן שירות או בעל עסק.
למען האמת, מלבד פיצוציות וקיוסקים אני לא מצליח לחשוב על שום עסק שאינו יכול להרוויח מנוכחות בדיגיטל.
אבל רגע לפני זה נשאלת השאלה, מה זה עולם האינטרנט ומה זה בכלל שיווק דיגיטלי ?

בזכות מהפכת הסמארטפונים והרשתות החברתיות, היום כולם יכולים להתחבר עם כולם.
בין אם אתה מחפש שירות כזה או אחר ובין אם אתה נתקל בפרסומות בפיד שלך כשאתה גולל בסרטונים של פייסבוק, אתה תיתקל בעסקים ובעלי מקצוע שמציעים שירות בדיגיטל.
שיווק דיגיטלי הוא עולם שלם.
הוא כולל בתוכו את הרשתות החברתיות כדוגמת פייסבוק, אינסטגרם טוויטר וואצפ ועוד, בניית אתרים ומכירתם, כתיבת תוכן לאתרים, קידום אורגני וממומן, קידום אתרים בגוגל ועוד.

עם התחרות של היום, כל בעל עסק ממהר מאוד להבין שהוא צריך להיות נוכח בעולם הדיגיטל כדי להביא לקוחות חדשים.
הקניונים מוצאים את עצמם מרוויחים פחות ופחות ככל שהשנים עוברות ולמעשה אני צופה שבעשור הקרוב יהיו פשיטות רגל של חברות גדולות שמחזיקות חנויות במיקומים היוקרתיים, מהסיבה הפשוטה שיש מגמת עלייה קיצונית באחוז הקניות באינטרנט בעולם שנותנות לאנשים יתרונות במעמד הקנייה בדיגיטל לעומת הקנייה הפיזית כמו זמינות 24/7, חיסכון בפקקים, אין צורך לקום מהספה ולרוב גם המחירים זולים יותר בגלל עלויות התחזוקה הנמוכות של האתרים.

אפילו בעלי מקצוע כמו מדביר, אינסטלטור וחשמלאי מבינים שאין להם ברירה אלא להיכנס לעולם האינטרנט כדי לתפוס לקוחות חדשים, כי פליירים ומגנטים כבר לא עובדים כמו פעם.
המצב שנוצר הוא שלא כל אחד יכול לעצור את העיסוקים היומיומיים שלו וללמוד שיווק בדיגיטל שכן זה מקצוע כשלעצמו, ולכן בעלי מקצוע ועסקים החלו לחפש אנשים שיעשו זאת עבורם.

כך נולד המקצוע של שיווק דיגיטלי שהוא עדיין מקצוע בחיתולים, שהביקוש שלו גדול וההיצע שלו קטן, ולכל מי שמחפש הזדמנויות ללמוד על שיווק דיגיטלי יכול לעשות קורס בנושא.
העלויות של הקורס נעות בין 50 ש”ח אם קונים בחול מאתרים כמו Udemy (מומלץ לדוברי אנגלית ברמה גבוהה) ויכול להגיע עד כמה אלפי שקלים כשנמכר כאן בארץ.

בקורסים האלו למעשה תלמדו את כל הכלים כדי להתחיל ולהציע את עצמכם בתור משווקים דיגיטליים שיכולים למנף הכנסות של עסקים לשמיים, להפוך מילים כתובות לכסף – ולהפעיל את הקסמים שלכם על גוגל ועל הלקוחות שלכם.
גם אם לא תעשו זאת כמקצוע העיקרי שלכם, זו יכולה להיות השלמת הכנסה מעולה ומאוד מתגמלת.
משווקים דיגיטליים יכולים להרוויח מכמה אלפי שקלים – עשרות ומאות אלפי שקלים כשאתם גדלים וצוברים לכם לקוחות וותיקים, ולכן השקעה של לימודים על קורס דיגיטלי היא בהחלט השקעה משתלמת.